Wersja Rustykalna/Retro

         

Już teraz spraw aby goście na Twoim przyjęciu wzdychali z zachwytu – wybierz fotolustro rustykalne!

Fotolustro Imprezowe Zwierciadło oferuje teraz nową, totalnie oryginalną, jedyną taką w Polsce odsłonę rustykalnie/retro! 

Piękną drewnianą ramę lustra zdobią dwadzieścia dwie klasyczne, stylizowane na edisonowskie żarówki, otoczone delikatną girlandą, która wije się również wokół drewnianych słupków odgradzających połączonych stylowym, rustykalnym sznurem, a to wszystko na wyraziście zielonej trawce. Do tego drewniane skrzyneczki, w których znajdziesz mnóstwo zabawnych przebrań do sesji z fotolustrem! 

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości oryginalna, nietuzinkową atrakcją w pięknej rustykalnej oprawie, to wybór może być tylko jeden – FOTOLUSTRO IMPREZOWE ZWIERCIADŁO RETRO! 

NA SAMYM DOLE STRONY ZNAJDZIESZ KRÓTKIE VIDEO PREZENTUJĄCE RETRO WERSJĘ IMPREZOWEGO ZWIERCIADŁA!

 

 

KILKA SŁÓW O NAS!

Imprezowe Zwierciadło to firma, która wynajmuje fotolustro w Rzeszowie, na Podkarpaciu i okolicach na różnego rodzaju wydarzenia.

Nasza firma jest zupełnie świeża, pachnąca nowością firma na rynku branży eventowej, oferująca wynajem najwyższej klasy sprzętu jakim jest fotolustro, z zastosowaniem najnowszych w swojej kategorii technologii i udogodnień. Założeniem firmy od samego początku jest zaproponowanie świadczenia klientowi usług na profesjonalnym poziomie.

Wynajem fotolustra Rzeszów!

Chcemy aby każdy, kto skorzysta z wynajmu naszego sprzętu, był w pełni usatysfakcjonowany z uzyskanego efektu, i z całą pewnością mógł polecić nas innym. W perspektywie rozwoju naszego przedsięwzięcia, będziemy urozmaicać naszą ofertę o kolejne usługi, dzięki którym organizowany przez Ciebie event będzie bogatszy o kolejne atrakcje.

A tak w zasadzie to... Dlaczego właśnie nasze fotolustro?

  • Nasze fotolustrolustro wyposażone jest w dotykowy ekran w rozdzielczości 4K Ultra HD, dzięki czemu wyświetlane na tafli weneckiego lustra animacje cieszą wzrok doskonałą jakością obrazu.

  • SelfieMirror, którym dysponujemy, posiada powierzchnie całkowitą tafli w rozmiarze 65”, co czyni go jednym z największych oferowanych na Polskim rynku tego typu sprzętów.

  • Wmontowany w fotolustro wysokiej klasy aparat fotograficzny typu lustrzanka, zagwarantuje jakość wykonywanych fotografii na niezwykle wysokim poziomie.

  • Posiadamy dwie ramy do naszego lustra. Pierwsza posiada wmontowaną instalację LED RGB, dzięki której dostosujemy kolor i odcień oświetlenia ramy do koloru przewodniego Twojego eventu. Druga rama to rama RETRO z 22 klasycznymi żarówkami EDISON tworząca niesamowicie ciepły, rustykalny klimat.

  • Oprócz wysokiej klasy aparatu fotograficznego, nasz sprzęt wyposażony jest w profesjonalną, studyjną lampę błyskową, która z czystą przyjemnością doświetli każdy szczegół zdjęcia nawet w mniej korzystnych warunkach świetlnych w pomieszczeniu.

  • Do Waszego wyboru udostępniamy ponad trzysta dwadzieścia wzorów wydruku fotografii, zarówno w formie zgrabnych pasków, jak i typowego formatu pocztówkowego, które umieścisz następnie w unikalnej Księdze Gości Twojej imprezy.

  • W naszym magazynie posiadamy ponad 200 zabawnych gadżetów typu: tabliczki z zabawnymi tekstami, śmieszne maski, maski weneckie, czapki tematyczne, kapelusze, okulary itp., które z pewnością pobudzą fotograficzną wyobraźnię każdego zarówno tego najmłodszego jak i starszego uczestnika zabawy, oraz doskonale urozmaicą wykonywane przez fotolustro ujęcia.

  • W naszej ofercie znajdziecie pięć totalnie odmiennych scenariuszy animacji wykonywanych sesji, od uniwersalnej, przez imprezową, weselną, aż po dziecięcą, dzięki czemu dostosujesz nasze fotolustro dokładnie pod potrzeby swojego eventu.

Przedstawione argumenty mówią same za siebie.

Nie zastanawiaj się dłużej! Wybierz Imprezowe Zwierciadło!

Tak nasze Fotolustro może wyglądać na Twoim weselu w Rzeszowie i nie tylko!

-20 % do końca 2020 roku!

Opublikowany przez Fotolustro Imprezowe Zwierciadło Niedziela, 31 maja 2020